4 клас “Математика” автор Л. Г. Петерсон

У 1 частині підручника вводяться поняття нерів­ності, розв’язання нерівності, подвійна нерівність. Учні вчаться виконувати оцінку та прикидку арифметичних дій, розв’язуються приклади на наближене обчислення площі.

Формується уміння ділення на двоцифрові та трицифрові числа, що поступово приводить до вивчен­ня поняття дробу.

Нові знання даються учням не в готовому вигляді, а вводяться діяльнісним методом, через самостійне “відкриття” їх дітьми. Таким чином, матеріал, що вивчається, стає для них особистісно значащим і цікавим, а значить, міцно й глибоко засвоюється.

У 2 частині вводяться частки та дроби. Учні вчаться , їх порівнювати.

Розглядаються задачі на знаходження частки числа 1 і числа за часткою, а також три типи задач на дроби – знаходження частини числа; знаходження числа за його частиною; знаходження частини, яку одне число стано­вить від іншого. Виконуються приклади на додавання і віднімання дробів.

Одночасно йде відпрацювання обчислювальних навичок, побудова і закріплення раніше вивчених питань, які забезпечують неперервний розвиток усіх змістовно-методичних ліній курсу.

У 3 частині вивчаються правильні й неправильні дроби. Уводяться змішані числа та операції над ними (додавання і віднімання).

На завершення пропонуються задачі на повто­рення, у яких, з одного боку, систематизується весь матеріал, вивчений протягом учбового року, а з іншого – намічається перспектива для подальших математич­них досліджень.

                    

Posted in 4 клас, Література для початкової школи, Математика 1-4 класи.

8 Comments

 1. Доброго дня!
  Консультації щодо замовлення навчальних комплектів, їх оплати, а також способів доставки можна отримати:
  – за телефонами: (0542) 25-19-94, 050-220-99-59, 068-634-70-57;
  – письмово у Viber 093-220-99-59;
  – на електронну пошту: rostok95@ukr.net
  Дякуємо, що обрали для навчання нашу освітню технологію «Росток»!

 2. Добрый день !Можно заказать 1 экземпляр по контрольной работе 4 класс Петерсон 2 варианта?

 3. Доброго дня!
  З питань замовлення, оплати та отримання навчально-методичної літератури слід звертатися за тел. (0542) 25-15-94, 050-220-99-59, 068-634-70-57 або писати на ел. пошту rostok95@ukr.net.

 4. Добрый день!
  Нужен комплект из 4 частей математике и самостоятельных работ в 28 экземплярах. Как сделать заказ? Контактный номер?

 5. Добрый день! На карте, которая опубликована ниже, обозначены только школы Киева. Знаю, что Киев не единственный город в котором применяется “Росток” . Подскажите в каких школах города Львова применяется данная программа.

 6. Будь-ласка, дзвоніть за цим телефоном в робочій час з 8.00 до 17.00 по буднім дням.

 7. На жаль електронного варіанту підручника не існує. Ви можете придбати паперовий варіант. Контактний телефон для зв`язку: (050) 220-99-59.

 8. Чудовий підручник, легко зрозумілий для дитини, однак хотілося б займатися вдома і використовувати контрольні і самостійні роботи 4 клас. Чи є даний підручник у електронному варіанті і як його можна завантажити. Буду вдячна за посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *