Замовлення літератури!

Шановні колеги та батьки!

Просимо визначитися з кількістю навчальних посібників для класів на весь навчальний рік і обов’язково надіслати заповнений бланк Замовлення на поштову або електронну адресу, вказану у Прайс-листі, не пізніше 31 березня. Вчасно зроблене замовлення допоможе якомога точніше сформувати тиражі та розпочати друк навчальних посібників в належні строки.

 Особливе прохання! У разі не сформованості перших та п’ятих класів необхідно вказати приблизну кількість примірників навчальної літератури (не затримуючи загальне Замовлення).

 Оскільки Підприємство друкує навчальну літературу лише при наявності замовлення, просимо зробити його вчасно і тільки в письмовому вигляді на весь навчальний рік.

 Замовлення в усній формі не приймаються

 Зверніть увагу! Україномовні посібники з Математики для 1 та 2 класів будуть кольоровими, а російськомовні – у чорно-білому варіанті.

 Оплату замовленої літератури можна здійснювати в готівковій або безготівковій формі за весь рік або окремо за кожне півріччя з 1 лютого 2019 року до 31 січня 2020 року.

 Готівкою можна розрахуватися:

  • безпосередньо за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 3;
  • у найближчому до вас банку на розрахунковий рахунок підприємця відповідно до вашого регіону:

Оскільки можливі зміни банківських реквізитів підприємців, рекомендуємо зателефонувати для їх уточнення безпосередньо перед внесенням оплати (тел. (0542) 25-15-94, (050) 220-99-59, (068) 634-70-57).

При безготівковій формі розрахунку необхідно звернутися до головного бухгалтера ТОВ НВП “Росток А.В.Т.” (телефони зазначені вище).

 

Дякуємо, що обрали освітню технологію “Росток”!

 

Прайси:

 

Заявки:

 

4 Comments

  1. Дитина змінила школу і працює за програмою Росток, а окремий комплект замовити не можем. Відгукніться!

  2. Добрий день. Можливо заказати лише зошит для контрольних і самостійних робіт для 5 класу з математики. Я вчитель математики в звичайній школі не росток, але завдання є які можливо використовувати і у звичайній школі. Дякую.

  3. Учебники по Ростку разработаны по определенной развивающей технологии. Без знания этой технологии учитель будет работать неправильно с данными учебниками. Поэтому в свободный доступ они не поступают, а идут только в школы, которые работают по данной технологии. Для работы по технологии Росток необходимо проходить специальное обучение на курсах, которые проводятся регулярно перед каждым новым учебным годом (о них заранее сообщается на сайте). Но если нужен учебник отдельный или комплект – позвонить в Росток и заказать напрямую.

  4. Здравствуйте
    почему нету ваших учебников в свободном доступе? почему нельзя купить ваши учебники в книжном магазине?
    каким образом можно купить учебник, не прибегая к оптовым заявкам и заказам за пол года вперед?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *