Замовлення літератури!

Просимо визначитися з кількістю навчальних посібників на весь навчальний рік і обов’язково надіслати заповнений бланк Замовлення на поштову або електронну адресу, вказану у Прайс-листі, не пізніше 31 березня. З метою пришвидшення процесу обміну інформацією просимо обов’язково вказати в замовленні електронну адресу навчального закладу або відповідальної особи.

Особливе прохання! У разі несформованості перших та п’ятих класів необхідно вказати приблизну кількість примірників навчальної літератури (не затримуючи загальне Замовлення).

Оскільки Підприємство друкує навчальну літературу лише при наявності замовлення, просимо зробити його вчасно і тільки в письмовому вигляді на весь навчальний рік. Замовлення в усній формі не приймаються.

Зверніть увагу!

Посібники з Математики для 1 класу на українській мові будуть кольоровими, а на російській мові – у чорно-білому варіанті.

Оплату замовленої літератури можна здійснювати в готівковій або безготівковій формі за весь рік або окремо за кожне півріччя з 1 лютого 2018 року до 31 січня 2019 року.

Готівкою можна розрахуватися:

  • безпосередньо за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 3;
  • у найближчому до вас банку на розрахунковий рахунок підприємця відповідно до вашого регіону:

Оскільки можливі зміни банківських реквізитів підприємців, рекомендуємо зателефонувати в офіс для їх уточнення безпосередньо перед оплатою підручників (тел. (0542) 25-15-94, (050) 220-99-59, (068) 634-70-57).

При безготівковій формі розрахунку необхідно звернутися до головного бухгалтера ТОВ НВП “Росток А.В.Т.” (тел. зазначені вище).

Графік проведення курсів, семінарів та тренінгів за педагогічною технологією «Росток» буде розміщено на сайті rostok.org.ua  з 15 лютого.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

 

Прайси:

 

Заявки: