Замовлення літератури!

Шановні колеги та батьки!

Просимо визначитися з кількістю навчальних посібників на весь навчальний рік і обов’язково надіслати заповнений бланк Замовлення на поштову або електронну адресу, вказану у Прайс-листі, не пізніше 31 березня. Вчасно зроблене замовлення допоможе якомога точніше сформувати тиражі та розпочати друк навчальних посібників в належні строки.

 Особливе прохання! У разі не сформованості перших та п’ятих класів необхідно вказати приблизну кількість примірників навчальної літератури (не затримуючи загальне Замовлення).

 Оскільки Підприємство друкує навчальну літературу лише при наявності замовлення, просимо зробити його вчасно і тільки в письмовому вигляді на весь навчальний рік.

 Замовлення в усній формі не приймаються

 Зверніть увагу! Україномовні посібники з Математики для 1 та 2 класів будуть кольоровими, а російськомовні – у чорно-білому варіанті.

 Оплату замовленої літератури можна здійснювати в готівковій або безготівковій формі за весь рік або окремо за кожне півріччя з 1 лютого 2019 року до 31 січня 2020 року.

 Готівкою можна розрахуватися:

  • безпосередньо за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 3;
  • у найближчому до вас банку на розрахунковий рахунок підприємця відповідно до вашого регіону:

Оскільки можливі зміни банківських реквізитів підприємців, рекомендуємо зателефонувати для їх уточнення безпосередньо перед внесенням оплати (тел. (0542) 25-15-94, (050) 220-99-59, (068) 634-70-57).

При безготівковій формі розрахунку необхідно звернутися до головного бухгалтера ТОВ НВП “Росток А.В.Т.” (телефони зазначені вище).

 

Дякуємо, що обрали освітню технологію “Росток”!

 

Прайси:

 

Заявки: