Замовлення літератури!

Просимо визначитися з кількістю навчальних посібників на весь навчальний рік і обов’язково надіслати заповнений бланк Замовлення на поштову або електронну адресу, вказану у Прайс-листі, не пізніше 31 березня. З метою пришвидшення процесу обміну інформацією просимо обов’язково вказати в замовленні електронну адресу навчального закладу або відповідальної особи.

Особливе прохання! У разі несформованості перших та п’ятих класів необхідно вказати приблизну кількість примірників навчальної літератури (не затримуючи загальне Замовлення).

Оскільки Підприємство друкує навчальну літературу лише при наявності замовлення, просимо зробити його вчасно і тільки в письмовому вигляді на весь навчальний рік. Замовлення в усній формі не приймаються.

Зверніть увагу!

Посібники з Математики для 1 класу на українській мові будуть кольоровими, а на російській мові – у чорно-білому варіанті.

Оплату замовленої літератури можна здійснювати в готівковій або безготівковій формі за весь рік або окремо за кожне півріччя з 1 лютого 2018 року до 31 січня 2019 року.

Готівкою можна розрахуватися:

  • безпосередньо за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 3;
  • у найближчому до вас банку на розрахунковий рахунок підприємця відповідно до вашого регіону:

ЛИСТ_до_Прайсів 2017

 

Оскільки можливі зміни банківських реквізитів підприємців, рекомендуємо зателефонувати в офіс для їх уточнення безпосередньо перед оплатою підручників (тел. (0542) 25-15-94, (050) 220-99-59, (068) 634-70-57).

При безготівковій формі розрахунку необхідно звернутися до головного бухгалтера ТОВ НВП “Росток А.В.Т.” (тел. зазначені вище).

Графік проведення курсів, семінарів та тренінгів за педагогічною технологією «Росток» буде розміщено на сайті rostok.org.ua  з 15 лютого.

 

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Навчальна література для початкової школи з українською мовою навчання

Учебная литература для начальной школы с русским языком обучения

Навчальна література для основної школи з українською мовою навчання

Учебная литература для основной школы с русским языком обучения

Методична література

Заявка для шкіл з українською мовою навчання

Заявка для школ с русским языком обучения 

Заявка для методичної літератури

 

2 Comments

  1. Учебники по Ростку разработаны по определенной развивающей технологии. Без знания этой технологии учитель будет работать неправильно с данными учебниками. Поэтому в свободный доступ они не поступают, а идут только в школы, которые работают по данной технологии. Для работы по технологии Росток необходимо проходить специальное обучение на курсах, которые проводятся регулярно перед каждым новым учебным годом (о них заранее сообщается на сайте). Но если нужен учебник отдельный или комплект – позвонить в Росток и заказать напрямую.

  2. Здравствуйте
    почему нету ваших учебников в свободном доступе? почему нельзя купить ваши учебники в книжном магазине?
    каким образом можно купить учебник, не прибегая к оптовым заявкам и заказам за пол года вперед?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *