«Розвивальні вправи з математики», 1 клас

Автори: Пушкарьова Т. О., Рибалко О. О.

Навчальний посібник «Розвивальні вправи» розроблений відповідно до програми з математики для 1-4 класів науково-педагогічного проекту «Росток», підготовленої Л.Г. Петерсон.

При обранні завдань для даного навчального посібника автори керувались тим, що одним з найголовніших завдань перших уроків є завдання сформувати в дітей бажання ходити в школу, розуміння кожним з них того, що в школі можна багато чому навчитися і що в них усе вийде. В цей період навчання основним є принцип психологічної комфортності.

Відповідно до програми, матеріал підібрано так, щоб викликати в учнів інтерес до навчання, щоб школяреві хотілося взяти в руки посібник і виконувати завдання з математики, і щоб кожна дитина змогла бути успішною.

Виконуючи завдання, запропоновані в навчальному посібнику, школяр вивчатиме математику із захопленням і цікавістю. Така робота полегшує перехід від гри до серйозної розумової праці, яка активізує психічні процеси, викликає в учнів інтерес до процесу пізнання, дозволяє зробити навчальний матеріал з математики захоплюючим, викликаючи глибоке задоволення від виконаної роботи.

Виконуючи творчі завдання, учень зможе порівнювати, зіставляти, класифікувати предмети по тих або інших ознаках, проводити доступний йому аналіз і синтез, робити узагальнення.

Школяр навчиться рахувати, писати цифри, порівнювати числа, вивчить склад чисел та буде розв’язувати приклади й розпізнавати геометричні фігури, розфарбовувати зображення, розв’язавши спочатку запропоновані завдання.

Опрацювавши завдання даного навчального посібника, учень зможе набагато краще виконати самостійні та контрольні роботи за І семестр.

 

Posted in Анонси.

Comments are closed.