«Сучасна освіта в Україні – 2012»

15-17 лютого 2012 року в рамках ХV Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012» було проведено низку семінарів і тренінгів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України за науково-педагогічним проектом «Росток». Серед них: «Вивчення математики початковій та середній школі за науково-педагогічним проектом Росток», інтегрований курс «Навколишній світ», «Психологічне забезпечення», «Вивчення рідної мови» за науково-педагогічним проектом «Росток», «Викладання хімії», тренінг «1 учень – 1 комп’ютер».

Про результативність проекту росток повідомила начальник відділу науково-педагогічних проектів Інституту інноваційних технологій Воронцова Емілія Валеріївна. «15 років тому науково-педагогічний проект розпочав працювати у Сумській класичній гімназії, а сьогодні кількість шкіл становить понад 500. Для роботи за НПП Росток було підготовлено понад 2000 вчителів, які опанували інноваційні методи навчання, діяльнісний підхід, особистісно-орієнтоване навчання». Було розроблено відповідні науково-методичні комплекси і дидактичне забезпечення; було отримано гриф МОНмолодьспорт на понад 140 посібників і підручників, які використовуються у навчально-виховному процесі.

Учні, які навчаються за НПП Росток, трaдиційно показують високий рівень знань під час ЗНО, олімпіад та інтелектуальних і торчих конкурсів.

Активна участь відвідувачів виставки у тренінгах і круглих столах, що презентували НПП Росток свідчить про високий інтерес вчителів та інших учасників освітнього процесу до новітніх методів виховання і навчання.

НПП Росток є своєрідним експериментальним майданчиком для подальшого впровадження інноваційних освітніх технологій у навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Posted in НОВИНИ, Семінари, Тренінги.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *