Свіжий погляд на освіту: від традицій до інновацій

3-4 липня 2013 року на базі Київської школи–інтернату №22, за ініціативи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, відбулися тренінги «Apple у освіті» в рамках Всеукраїнського науково-практичного семінару «Впровадження інноваційних педагогічних технологій за науково-педагогічним проектом «Росток».

Сертифіковані тренери Apple ознайомили представників загальноосвітніх навчальних закладів з усієї України з особливостями використання іPad в навчальному процесі і успішним досвідом впровадження нових технологій у навчальних закладах світу щодо поширення інноваційних педагогічних та IT-технологій. Зокрема, вчителі за допомогою iPad та навчального програмного забезпечення (ПЗ) мали змогу моделювати проведення занять з хімії, астрономії, історії та англійської мови. Окремо було розглянуто концепцію контролю за навчальним процесом з використанням спеціального ПЗ – Nearpod та Showbie. Вчитель має можливість не тільки відстежувати якість засвоювання учнями запропонованого матеріалу, але й отримати повну статистику проведення уроку у зручному для подальшого аналізу вигляді.

Учасники тренінгу позитивно сприйняли отриманий досвід використання абсолютно нового набору інструментів, що кардинально змінюють освітні методики та значно підвищують активність учнів під час проведення занять.

Posted in НОВИНИ, Семінари, Тренінги.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *