Запрошення на Всеукраїнський науково-практичний семінар та курси у м. Києві

Шановні колеги!

     Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі та курсах з теми: «Підготовка педагогічних працівників до реалізації педагогічної технології «Росток» відповідно до концепції «Нова українська школа» і нових Державних стандартів», які відбудуться з 19 по 23 червня 2017 року.

    Захід буде проведено спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка на базі  санаторної школи-інтернату № 22 м. Києва.

     Для участі запрошуються працівники структурних підрозділів ІППО, районних, міських методкабінетів (центрів) та інших методичних служб, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, учителі.

Робота семінару буде здійснюватися за такими напрямами:

 1 секція. Управління педагогічним проектуванням в умовах реформування освіти (учасники: директори, заступники директорів з НВР).

 • Концептуальні засади педагогічної технології «Росток» відповідно до концепції «Нова українська школа» і нових Державних стандартів.
 • Управління педагогічною діяльністю у загальноосвітньому навчальному закладі.
 • Нормативно-правове і навчально-методичне забезпечення діяльності навчаль-ного закладу, що працює за педагогічною технологією «Росток».

2 секція. Початкова школа.

 • Теорія і практика реалізації інноваційної технології «Росток» в початковій школі за новими Державними стандартами.
 • Методика викладання інтегрованого курсу «Навколишній світ» (1-4 класи).
 • Методика викладання математики (1-4 класи).
 • Методика викладання української мови (1-4 класи).
 • Науково-методичні та практичні основи використання ІКТ в організації навчально-виховного процесу у початковій школі. Електронна підтримка курсів «Навколишній світ» та «Математика».

3 секція. Основна школа.

 • Методика викладання інтегрованого курсу «Навколишній світ» (5-6 класи).
 • Методика викладання фізики (7-9 класи).
 • Методика викладання математики (5-7 класи), методика викладання алгебри  (7 клас), методика викладання елементів теорії ймовірностей (6-9 класи).
 • Методика викладання хімії (7-9 класи).
 • Методика викладання біології (6-9 класи).
 • Методика викладання географії (7-9 класи).
 • Методика викладання української мови (5-9 класи).

     Семінар та курси будуть проходити в приміщенні санаторної школи-інтернату № 22 за адресою: м. Київ, вул. Бережанська, 6, тел. (044) 430-67-62 (від ст. метро «Центральний залізничний вокзал» їхати до ст. «Оболонь», далі маршрутним таксі (автобусом) №№ 102, 180 або до ст. «Мінська» і далі маршрутним таксі (тролейбусом) № 24 до зупинки «Бережанська»).

     Реєстрація учасників – з 9 до 10 години 19 червня.

     Початок семінару – 19 червня о 10 годині.

     Заняття на курсах будуть проходити щодня з 9.00 до 16.30, перерва –  з 12.00 до 13.00.

     Організаційний внесок становить 800,00 грн., в т. ч. ПДВ – 125,00 грн. Оплату можна здійснити в день проведення курсів або заздалегідь у будь-якому банку. Банківські реквізити за потребою можуть бути надіслані на ваш E-mail.

     Узгодження реквізитів оплати юридичними особами здійснюється не пізніше, як за один тиждень до початку заходу. Звертатися за телефонами: (0542) 25-15-94, 050-220-99-59, 068-634-70-57.

      Організаційний внесок не включає витрат на проживання і харчування.

     Вартість проживання в умовах економ-класу в спальному корпусі школи- інтернату – 120,00 грн. на добу. Орієнтовна вартість харчування (обіди в кафе-їдальні поряд із місцем проведення навчання) – від 80,00 грн. Оплата безпосередньо на місці по факту.

     Заявки на участь та реєстрація за секціями приймаються у м. Суми за телефонами: (0542) 25-15-94, 050-220-99-59, 068-634-70-57.

Онлайн реєстрація на участь у Всеукраїнському семінарі та курсах

     Звертаємо увагу!

     У зв’язку з обмеженою кількістю місць для проживання просимо обов’язково попередити про участь у курсах та подати заявку не пізніше 14 червня.

     Особливе прохання для вчителів м. Києва!

    Оскільки організаторам та керівникам секцій необхідно знати точну кількість слухачів кожної секції, обов’язково повідомте про свою участь в семінарі та курсах. 

Оргкомітет

Posted in Новини.

Comments are closed.