Запрошення на Всеукраїнський науково-практичний семінар та курси у м. Очаків Миколаївської області

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі та курсах з теми: «Інноваційне проектування навчально-виховного процесу за педагогічною технологією «Росток» в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», які відбудуться з 6 по 10 червня 2017 року.

 Захід буде проведено спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у м. Очаків.

Для участі запрошуються працівники структурних підрозділів ІППО, районних, міських методкабінетів (центрів) та інших методичних служб, учителі.

Робота семінару буде здійснюватися за такими напрямами:

1 секція. Початкова школа.

  • Теорія і практика реалізації педагогічної технології «Росток» в початковій школі за новими освітніми стандартами.
  • Методика викладання курсу «Навколишній світ» (1-4 класи).
  • Методика викладання математики (1-4 класи).
  • Методика викладання української мови (1-4 класи).
  • Науково-методичні та практичні основи використання ІКТ в організації навчально-виховного процесу у початковій школі. Електронна підтримка курсів «Навколишній світ» та «Математика».

2 секція. Основна школа.

  • Методика викладання курсу «Навколишній світ» (5-6 класи).
  • Методика викладання математики (5-6 класи).
  • Методика викладання алгебри (7 клас).
  • Методика викладання фізики (7-9 класи).
  • Методика викладання елементів теорії ймовірностей (6-9 класи).

Семінар та курси будуть проходити в приміщенні бази відпочинку «Надія», що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Очаківський район, м. Очаків, вул. Хєтагурова, 44 (планується організований трансфер із Миколаєва до Очакова). Самостійно можна доїхати таким чином: від залізничного вокзалу          м. Миколаєва їхати маршрутними таксі №№ 8, 21, 51, тролейбусами №№ 2, 9 до зупинки «Автовокзал» (адреса: пр-т Жовтневий (нова назва Богоявленський), 21). Біля Центрального автовокзалу знаходиться місцева автостанція «Південна». З автостанції за напрямом «Очаків» їздять маршрутки до автовокзалу в м. Очакові. Далі місцевим транспортом до бази «Надія».

Заїзд учасників – 6 червня.

Реєстрація – з 11 до 12 години 6 червня.

Початок семінару – 6 червня о 12 годині.

Від’їзд учасників курсів – 10 червня.

Організаційний внесок становить 600,00 грн., в т. ч. ПДВ – 100,00 грн. Оплату можна здійснити в день проведення курсів або заздалегідь у будь-якому банку. Банківські реквізити за потребою можуть бути надіслані на ваш E-mail.

Узгодження реквізитів оплати юридичними особами здійснюється не пізніше, як за один тиждень до початку заходу. Звертатися за телефонами: (0542) 25-15-94, 050-220-99-59, 068-634-70-57.

 Організаційний внесок не включає витрат на проживання і харчування.

Вартість проживання та триразове харчування (за попереднім вибором блюд із запропонованого меню) – від 310,00 до 350,00 грн. на добу. Оплата безпосередньо на місці по факту.

Заявки на участь та реєстрація за секціями приймаються у м. Суми за телефонами: (0542) 25-15-94, 050-220-99-59, 068-634-70-57.

Довідки за телефонами у м. Миколаєві: (0512) 37-85-89, 097-261-81-19 – Півень Галина Григорівна.

Детальна інформація  про умови проведення на сайті: rostok.org.ua

Інформація про базу відпочинку на сайті: Nadezhdamore.com.ua

 Звертаємо увагу!

Просимо обов’язково зареєструватись для навчання на курсах (кількість місць обмежена) та подати замовлення на житло до 31 травня за вищезазначеними телефонами у м. Суми. Якщо замовлення не буде зроблене вчасно, організація знімає з себе відповідальність за надання місця для проживання.

Нагадуємо! Щорічні навчальні курси за всіма напрямами відбудуться у м. Києві з 19 по 23 червня. Запрошення з умовами проведення заходів будуть надіслані за 2 тижні до їх початку.

Оргкомітет

Posted in Новини.

Comments are closed.