Запрошуємо на науково-практичний семінар «Організація навчання за педагогічною технологією «Росток» у контексті Нової української школи» (м. Біла Церква)

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі та курсах з теми: «Організація навчання за педагогічною технологією «Росток» у контексті Нової української школи», які відбудуться з 29 травня по 01 червня 2018 року.

Для участі запрошуються працівники структурних підрозділів ІППО, районних, міських методкабінетів (центрів) та інших методичних служб, учителі, батьки, репетитори.

Захід буде проведено на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37 (від залізничного вокзалу м. Києва (Макдональдс) їхати маршрутним таксі «Біла Церква» до зупинки «Академія неперервної освіти». Від залізничного вокзалу м. Біла Церква – маршрутним таксі № 14).
 
Робота семінару буде здійснюватися за такими напрямами:

 1 секція. Початкова школа.

  • Теорія і практика реалізації інноваційної технології «Росток» у навчально-виховному процесі початкової школи
  • Методика викладання курсу «Навколишній світ» (1-2 класи)
  • Методика викладання курсу «Навколишній світ» (3-4 класи)
  • Методика викладання математики (1-2 класи)
  • Методика викладання математики (3-4 класи)
  • Методика викладання української мови (1-2 класи)
  • Методика викладання української мови (3-4 класи)
  • Науково-методичні та практичні основи використання ІКТ в організації навчально-виховного процесу у початковій школі. Електронна підтримка курсів «Навколишній світ» та «Математика»

 2 секція. Основна школа.

  • Методика викладання курсу «Навколишній світ» (5-6 класи)
  • Методика викладання математики (5-6 класи), методика викладання алгебри (7 клас), методика викладання елементів теорії ймовірностей (6-9 класи) (додатково за потребою)

Реєстрація учасників – з 10 до 11 години 29 травня.

Початок семінару – 29 травня об 11 годині.

Заявки на участь та реєстрація за секціями приймаються за телефонами у місті Суми: (0542) 25-15-94, 050-220-99-59, 068-634-70-57 або за посиланням, розташованим нижче.

Онлайн реєстрація на участь у Всеукраїнському семінарі та курсах

Звертаємо увагу!

Просимо обов’язково зареєструватись для навчання на курсах (кількість місць обмежена) та подати замовлення на житло до 23 травня за вищезазначеними телефонами у м. Суми. Якщо замовлення не буде зроблене вчасно, організація знімає з себе відповідальність за надання місця для проживання.

 

 

 

Posted in НОВИНИ.

Comments are closed.