Запрошуємо на науково-практичний семінар «Організація навчання за педагогічною технологією «Росток» у контексті Нової української школи» (м. Миколаїв)

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі та курсах з теми: «Організація навчання за педагогічною технологією «Росток» у контексті Нової української школи», які відбудуться з 11 по 15 червня 2018 року.

Для участі запрошуються працівники структурних підрозділів ІППО, районних, міських методкабінетів (центрів) та інших методичних служб, учителі, батьки, репетитори.

Робота семінару буде здійснюватися за такими напрямами:

 1 секція. Початкова школа.

 • Теорія і практика реалізації інноваційної технології «Росток» у навчально-виховному процесі початкової школи
 • Методика викладання курсу «Навколишній світ» (1-2 класи)
 • Методика викладання курсу «Навколишній світ» (3-4 класи)
 • Методика викладання математики (1-2 класи)
 • Методика викладання математики (3-4 класи)
 • Методика викладання української мови (1-2 класи)
 • Методика викладання української мови (3-4 класи)
 • Науково-методичні та практичні основи використання ІКТ в організації навчально-виховного процесу у початковій школі. Електронна підтримка курсів «Навколишній світ» та «Математика»

2 секція. Основна школа.

 • Методика викладання курсу «Навколишній світ» (5-6 класи).
 • Методика викладання математики (5-6 класи).

Реєстрація учасників – з 11 до 12 години 11 червня.

Початок семінару – 11 червня об 12 годині.

Від’їзд учасників курсів – 15 червня.

Навчання буде проходити за сприяння Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №18, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Дачна, 2.

 

Заявки на участь та реєстрація за секціями приймаються за телефонами у місті Суми: (0542) 25-15-94, 050-220-99-59, 068-634-70-57 або за посиланням, розташованим нижче.

Онлайн реєстрація на участь у Всеукраїнському семінарі та курсах

ХАРЧУВАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ

 • У гуртожитку Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» (м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенка,18). Вартість: 60 грн/доба
 • У готелі «Каравелла» (м. Миколаїв, вул. Терасна, 13). Вартість: від 190 грн/доба за особу (3-місний номер), від 225 грн/доба за особу (2-х місний номер). У вартість проживання входить сніданок, WiFi доступ до Інтернету.

Харчування на замовлення: вартість обіду 70 грн.

Оплата за надані послуги здійснюється самостійно безпосередньо на місці.
Пропонуємо також попереднє бронювання номерів для проживання. Ви маєте можливість самостійно обрати кімнату із категорії запропонованих номерів. Можна приїхати на навчання-відпочинок з сім’єю.

Довідки за телефоном (066) 585-71-80,  Колєчко Ніна Костянтинівна (директор Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №18).

Звертаємо увагу!

Просимо обов’язково зареєструватись для навчання на курсах (кількість місць обмежена) та подати замовлення на житло до 31 травня за вищезазначеними телефонами у м. Суми. Якщо замовлення не буде зроблене вчасно, організація знімає з себе відповідальність за надання місця для проживання.

 

 

 

Posted in НОВИНИ.

Comments are closed.